דף הביתאודותקורס מספרי סיפוריםחדשותלקוחות והמלצותסדנאות לחברות עסקיותמופעיםהנחיה אישיתסיפוריםצרו קשר


המלצות - נטו סיפור:

נטו סיפור חוג בית ת"א 19/12/08
"נהניתי מאד מהערב הנפלא והסיפורים המרתקים. שרון מקסימה וכובשת בסיפוריה המיוחדים ובדרך בה היא מעבירה אותם. שוב תודה!" (מירה ליבנה)

נטו סיפור לצוות הרפואי נתניה 08/10/08
"נהננו ונתרמנו מאד. ההופעה היתה מאד מקצועית ורגישה, החומרים הסיפוריים של שרון ריתקו את קהל השומעים והחזיקו את הקשבתם לאורך זמן רב. כישוריה התיאטרלים ואמצעי הדידקטיקה המגוונים שלה סייעו לה רבות בעבודתה זו. יש לציין שהיא שמרה על רצף וידעה לחבר את הסיפורים לתוכן המקצועי של המשתתפים."
(יוטה גרינפלד פסיכולוגית קלינית ראשית ועדי בלונדהיים עובדת סוציאלית אחראית, המרפאה לבריאות הנפש נתניה)

נטו סיפור בסניף הביטוח הלאומי קריות 24/12/08
"רציתי להודות לך על הופעה שנונה, חוויתית ומרגשת. נראה שאת פועלות מתוך אהבה ובמקצועיות רבה. מסתבר שסיפורי נשים יכולים לצאת מכל מקום, בעיקר מעצמנו. זאת היתה הסתכלות מרתקת. תודה לך והצלחה בהמשך הדרך."
(רינה אורגד ,מעמד האישה ביטוח לאומי סניף קריות)

נטו סיפור בוקר נשים קדימה-צורן 16/10/09
"ברצוני להודות לך על בוקר קסום ונפלא, מלא סיפורים חכמים, אור והקשבה. קיבלתי משובים מצוינים ותודות אינספור. כולם ציינו שההנאה הרבה נבעה מן היחס האישי בהבאת הסיפורים ומן האווירה הקסומה שנוצרה. בשמי ובשם המשתתפות תודה לך."
(דורית טוכלר, ויצ"ו צורן)

נטו סיפור ביום עיון לכל מורי הספרות ברשת אורט 21/12/09
"היום צפינו במופע "נטו סיפור" בו שרון בחרה מבחר סיפורים קצרים עם אנקדוטות תיאטראליות רוויות הומור. המופע היה מדהים, מהנה וחוויתי, המורים נהנו ויצאו עם כלים נוספים להוראה. קיבלתי מהמורים משובים חיוביים ובקשה למפגשים נוספים בעתיד. יש לציין את המקצועיות, האחריות, ההקשבה והרגישות בה שרון ערכה והעבירה את המפגש. כדברי אחת המורות: "פשוט נהנתי מכל רגע"."
(בתיה אדלר, מנהלת הוראת ספרות ברשת אורט)

נטו סיפור בהשתלמות עבור עובדי החברה הלאומית לאספקת פחם 29/5/10
בהמשך להופעתך בהשתלמות עבור עובדי החברה לאספקת פחם ברצוני להביע תודתי על אירוע מהנה כל עובדי החברה ישבו מרותקים וקשובים, הסיפורים הועברו ברגישות ומקצועיות, תוך שימת לב לניואנסים ההופכים סתם סיפור לסיפור שנרצה להמשיך לשמוע ולספר הלאה... בברכה,
(מירב שפירא מנהלת משאבי אנוש החברה הלאומית לאספקת פחם)

כנס מנהלים - אורט נובמבר 2011
הזמנו את שרון אביב לכנס שבת עיון של מנהלי רשת אורט ישראל . חשבנו לתבל במושב תרבותי משהו . ומה שחווינו היה אמנות במיטבה . שרון הצליחה לרגש ולהצחיק ולעורר מחשבה ותובנות באמצעות הספורים שנלושו ביד אמן . ידה שלה . שרון הגדילה עשות כשבסדנא המלווה גם השכילה אותנו במיומנויות של שיח ומו"מ יעיל המושתת על הקשבה באמצעות הסיפור. אני ממליצה בחום על הסדנאות והסיפורים של שרון ומסתבר שהיא בעצמה מיישמת את מה שהיא מלמדת , היות וכל מה שנבנה במשותף איתה במפגשי הכנה מוקדמים , התממש . חשוב לומר גם ,שהיא השקיעה תשומת לב רבה בתהליך ההכנה ולא חסה על זמנה , אלא השתדלה לתת את הטוב ביותר והצליחה בכך. מומלץ למנהלים , כל ארגון שמחפש גם חוויה וגם לימוד . למערכת החינוך וגם לאנשים פרטיים – בקיצור לכולם"
(אלונית בר - ראש היחידה לקידום הזהות היהודית ולימודי המורשות ברשת אורט)

מופעי נטו סיפור הוצגו גם בכנס אנו"ש, כנס האגודה לטיפול במשפחה, גלריית הוראס ריכטר, מוזיאון ת"א, מוזיאון חיפה, אונ' ת"א, סנימטק ת"א, בית אריאלה ופסטיבל המספרים. כמו כן הועלה המופע בפני עובדי קופ"ח כללית, מכבי, בנק לאומי, ביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד החינוך, אינטל, מיקרוסמי, חברת ECI ורבים אחרים.

גולם - המקום הרב תחומי למספרי סיפורים
 
   ל ו צ ' - עיצוב אתרים

משרדנו : ת.ד. 1193 פרדס חנה 37000 נייד: 052-4844789 טלפקס: 04-6272020 sharon@gollem.org


 

כל הזכויות על החומרים באתר, לרבות התמונות, הניסוחים, הטקסטים, והעיבודים שמורות
לגולם המקום הרב תחומי למספרי סיפורים. אין להעתיק, לשכפל, ולהשתמש בכל אלו,
אלא באישור מפורש בכתב מאת גולם המקום הרב תחומי למספרי סיפורים.


 

 
דף הבית | אודות | קורס מספרי סיפורים | חדשות | לקוחות והמלצות | סדנאות  | לחברות עסקיות | מופעים | הנחיה אישית | סיפורים | צרו קשר

המלצות|תודה אישית| שרון אביב| מופע סיפורים|נטו סיפור

המלצות ותודה אישית לשרון אביב על מופע הסיפורים נטו סיפור