קורס אונליין – המשך

הקורס למספרי סיפורים - סטוריטלינג ודיוק המסר


סיפור סיפורים, סטוריטלינג, ודיוק המסר האישי, חוויתי, מקצועי ויישומי, לצלול פנימה ולצאת עם ארגז כלים וטכניקות יישומיות. מהצעד הראשון ועד להגשת סיפור מול קהל או מצלמה, 8 מפגשים, עד 10 משתתפים.


הקורס הבא ייפתח ביום ד' בשעות 19:00-21:45, תאריך הפתיחה: 2.6.2021"תודה יקרה. את נדירה.
את דידקטית ומובנת בצורה שמשרה ביטחון ושקט.
את אוהבת את מה שאת עושה ואוהבת אנשים וזה כל כך נעים.
יש לך רגישות יוצאת דופן ואת בקלות מוצאת את נקודות העוצמה בכל אדם.
הפידבקים שלך, הם מעומק הלב בראיה כל כך רחבה  ומאפשרים, בחירות ויצירות חדשות.
תודה רבה על הכל!!
למדתי ממך ומהקורס הרבה מעבר לספר סיפורים.
אני מודה לך, ומברכת אותך
שתמשיכי להשפיע על העולם בדרכך חכמתך וכישרונך הרב.
תודה רבה".

 

הקורסים הקרובים:
ימי ד' 2.6.21 19:00-21:45 - ההרשמה בעיצומה.
אירוע חשיפה: 26.5.21
המחיר: 1,200 ש"ח לנרשמים עד 26.5.21 (לאחר מכן המחיר יעלה)


הרשמה לאירוע חשיפה כאן.
תשלום לקורס כאן.
הקורס כפוף לתקנון ומדיניות הביטולים כאן.נושאי המפגשים

1. להפוך זיכרון של רגע לסיפור טוב (2.6.21) - לזהות את הנרטיב ולאמן את השפה הסיפורית. תרגול, כלים וטיפים למספרי סיפורים. תרגיל מתקדמים המשכי, שיתוף סיפורים ומשוב.
2. לראות את הקולות (9.6.21) - איך להעמיק את החוויה החושית בסיפור דרך אימון מול פרטנרים. להרחיב, להעמיק, לפרוץ את גבולות המילים. תרגיל מיוחד בזוגות ובקבוצה כולל שיתוף, משוב וסיכום.
3. נקודת המפנה כנקודת הזינוק (16.6.21) - ליצור טוויסטים מפתיעים בעלילה ולדייק את רגע השיא בסיפור. הכלים המיוחדים של המספר היוצר. לשחק, לצלול לתוך סיפור ולייצר זווית ראייה ייחודית.
4. איך (לא) להרוס בדיחות (23.6.21) - הומור ככלי למספרי סיפורים, מה מצחיק אותנו? טכניקות, כלים, התנסות ועבודה מול הקבוצה. הומור עצמי, הומור שחור, הומור נמוך, הומור גבוהה, לשבור את המיתוס ולהעז להיות מצחיקים. תרגול, משוב וסיכום.
5. להפוך עובדות יבשות לסיפור מעניין (30.6.21) - מהן נקודות האחיזה המעניינות בעולם הסיפור - ואיך הופכים כל קטע מידע לסיפור טוב.אחד המפגשים החשובים ביותר בקורס, יפגיש אותנו עם סיפור סיפורים ככלי לקידום והתפתחות אישית בכל תחום.
6. לקחת את הבמה (7.7.21) - מסיפור לתיאטרון סיפור - כלים וטכניקות להגשה, הבעה והרחבת הכלים התיאטרליים בסיפור. לדייק את הנוכחות שלי, ליצור גיוון קולי, לעמוד נכון מול קהל או מצלמה. תרגול, עבודה אישית, משוב וסיכום.
7. מפגש תרגול (21.7.21) – אימון מוקפד ומשוב לכל אחד מהמשתתפים תוך זיהוי הנושא המרכזי בו עוסק הסיפור, המסר ונקודת המבט של המספר - אימון, תרגול, שיחה ודיון.
8. אירוע סיפורים (28.7.21) – פתוח לקהל כולל בו יציגו המשתתפים סיפורים שעבדו עליהם + משוב אישי וחלוקת תעודות.


לתקנון ומדיניות ביטולים כאן