במה אישית

תכנית ליווי ליצירת מופע אישי
"במה אישית" מלווה יוצרים ליצירת מופע שלם מתחילתו ועד סופו בתהליך אישי עם ליווי פרטני, הדרכה אומנותית ויעוץ מקצועי צמודים.
התהליך מורכב ממפגשי הנחיה אישית,
כולל הדרכה לבניית תכנית המופע, יעוץ בנושאי תכן, עיצוב, וביצוע, צילום וידאו מלא והכנת סרטון טריילר,  יעוץ בשיווק עצמי כולל יצירת גלויית פרסום וצילומי תדמית למופע וליווי עד היציאה לדרך.


פרומו למופע של הדס מורג
פרומו למופע של רוני סזיר

מפגשי הנחייה אישית

עיבוד, עריכה בימוי והעמדה

צילום המופע כולל עריכה מקצועית

סרטון טריילר למופע

גלויית פרסום אישית למופע

תמונות תדמיתההשתתפות בתכנית כוללת:

תהליך בניית המופע הכולל מפגשים אישיים 

פרזנטציות המופעים  + צילום ועריכת המופע

סרטון פרסומת + גלויית פרסום + צילומי תדמית

 

המחיר לבמה אישית  2022 : 5500 ש"ח (כולל מע"מ)

(ניתן לפרוס לעד 8 תשלומים)

 פרומו למופע של לאה קוטלר
פרומו למופע של סנדרה ברקוביץ


על המנחה:
מייסדת ומנהלת את גולם-המרכז הרב תחומי למספרי סיפורים.
משנת 1998 מנחה ראשית ומנהלת את בית הספר למספרי סיפורים,
בו פועלים קורסים, סדנאות ופרויקטים מיוחדים.
מובילה אירועים מיוחדים עבור ארגונים וחברות, השתלמויות וכנסים עבור מרצות ומרצים, נשות ואנשי הוראה במוסדות אקדמיים ובארגונים בתחום החינוך.
מגישת הפינה השבועית "מספרת הסיפורים" ב-"כאן תרבות" בתוכנית "שלושה שיודעים" עם דודו ארז.


איך הכל התחיל?
בחודש מאי 2007 פנתה אלי ציון צוהר, תלמידה בקורס למספרי סיפורים וביקשה ממני לעזור לה לבנות מופע למבוגרים. נפגשנו, הגדרנו צרכים, חלומות, קהל יעד ותכנית פעולה והתחלנו להגשים.
פעלנו על פי התכנית החומר נאסף, עובד ועוצב לבמה. התכנית כללה גם הנחיות להכנת חומר פרסומי, התקשרות עם קהלי יעד, שיווק והפצה.
לאחר שישה מפגשים, המופע "מסעות – מבחר סיפורים מן הדרך" יצא לדרך. הפגישה השביעית שלנו הייתה בחזרה הגנרלית על הבמה של המקום הראשון שהזמין את המופע בתשלום!
מאז ועד היום הוצג המופע ברחבי הארץ עשרות פעמים. הוא התפתח והשתנה יחד עם צרכי המספרת והקהל, וזוכה לתגובות נלהבות.


מאז ועד היום
מאז עבדתי עם יוצרים רבים ולאור הביקוש נוצר המודל של 'במה אישית'. עד היום עברו את התכנית כ-100 יוצרות ויוצרים ויצרו מופעי יחיד לילדים ומבוגרים, חלקם הפכו את התחביב למקצוע, חלקם משלבים את המופע עם תחום עיסוקם.

שימי רף - מספר סיפורים:
לא תמיד היתי מספר סיפורים. פעם, לפני כמה שנים, השתתפתי בקורס של שרון אביב לסיפור סיפורים. התחלתי לספר פה ושם ולשלב את הסיפורים בעבודתי בהדרכה עם ילדים ומבוגרים. כשהלכו הסיפורים והתאספו פניתי שוב אל שרון וביקשתי להכין מופע של שעה כדי שיהיה "עוד משהו" שאני יכול לעשות. נפגשנו, עבדנו, ובסוף יצא מופע. כיום אני מתפרנס בכיף ממופע הסיפורים שלי "צייד הדרקונים – סיפורים שכמעט קרו באמת". תהליך היצירה עם שרון הוא עבורי הרבה מעבר ל"סיפור סיפורים" עבורי זו דרך התפתחות רוחנית. במהלכה זכיתי להתחבר לרגשות שלי ולחוש את החיים באופן מלא יותר. כל דמות בסיפור היא חלק ממני, כשאני לומד להכיר כל דמות ולאהוב אותה על תכונותיה טובות והשליליות אני לומד להכיר את עצמי. בימים אלו אני מופיע ברחבי הארץ וממשיך מידי פעם להפגש עם שרון כדי להתפתח כמספר סיפורים. 


מאיה ביאלה - רקדנית, מספרת סיפורים בוגרת ביה"ס לתיאטרון חזותי י-ם:
שרון, אני כותבת כי אני פשוט חיבת להגיד לך שאת נהדרת! הערת בתוכי כל כך הרבה סיפורים ואת הכמיהה לספר סיפור! הארת לי את הדרך בנקודה כל כך משמעותית בחיים המקצועיים שלי ונתת לי צידה מצוינת לדרך והרבה מפתחות זהב זעירים. מאמינה שהמפגש הזה ימשיך להיות איזה זרקור בהמשך. אני פשוט מוקסמת מאישיותך החמה והקורנת, מהנתינה שלך, מהאמונה שלך במשתתפות בסדנה. האופן שבו את מנחה מאפשר לקבל את הידע בצורה אידאלית. 


מופעי במה אישית משנים קודמות

לתקנון ומדיניות ביטולים כאן